Makluman Keputusan Rayuan Penempatan Kemudahan Kolej Kediaman Politeknik Mukah Sesi Jun 2018

Dengan segala hormatnya perkara di atas adalah dirujuk.

 

  1. Sukatica dimaklumkan bahawa keputusan permohonan rayuan pelajar ke Kolej Kediaman seperti SENARAI PELAJAR LULUS (BERSYARAT) RAYUAN KOLEJ KEDIAMAN SESI JUN 2018 di bawah adalah LULUS BERSYARAT. Para pelajar dikehendaki melakukan pendaftaran kolej kediaman seperti ketetapan berikut:

 

           Tarikh             : 28 Jun 2018 (Khamis)

           Masa               : 9.30 – 10.30 pagi

           Tempat           : Pejabat Ketua Warden, Kolej Kediaman

           

  1. Sehubungan itu, para pelajar hendaklah menjelaskan yuran Kolej Kediaman (RM60) dan membawa salinan resit pembayaran semasa pendaftaran. Para pelajar mesti berpakaian kemas, sopan, serta mempamerkan kad pelajar semasa mendaftar. Kegagalan mematuhi etika pakaian dan tatarias Politeknik Mukah boleh menyebabkan pelajar dikenakan tindakan tatatertib dan dihalang daripada mendaftar kolej kediaman.
  2. Pelajar hendaklah mengikuti semua syarat yang ditetapkan oleh Kolej Kediaman yang akan dijelaskan semasa pendaftaran. Kemudahan kolej kediaman akan ditarik balik dengan serta merta sekiranya pelajar gagal untuk mengikuti syarat-syarat tersebut.
  3. Sebarang pertanyaan, sila berhubung terus dengan Ketua Warden Kolej Kediaman. Kerjasama dari pelajar semua amat diharapkan dan dihargai.

 

Sekian, terima kasih.

 

SENARAI PELAJAR LULUS (BERSYARAT) RAYUAN KOLEJ KEDIAMAN SESI JUN 2018

BIL. NO. PENDAFTARAN NAMA
1 20DKM15F1090 TIMOTHY GREGORY ANAK ROGER
2 20DEE16F1031 MOHD SUFIAN BIN MOHD AIZUDDIN
3 20DAT15F2024 HASLIZA BINTI BOL HASSAN
4 20DPM16F1078 NUR HAZIQAH BINTI NAIM
5 20DPM16F1076 EFFA BINTI JAMALI
6 20DKM16F1086 SYAZWIN NADIA BINTI OTHMAN
7 20DKM15F1091 SEBASTIAN ANG WEI LUN
8 20DKM16F1155 FEROZRILL BIN MAN
9 20DKM16F1132 MATHIEW SEMUGA ANAK MARK
10 20DKM16F1108 JASON ANAK ELTON
11 20DKM16F2009 BRANDON HATLEY JAMES
12 20DAT15F2019 ALEXANDER JOK YUSAK
13 20DEP16F1031 YVONNE ANAK ROSEDY
14 20DKM16F1135 WALTER DEAN ROBERT
15 20DKM16F1902 MOHAMAD ZULKARNAIN BIN KADIR
16 20DAT16F2029 BRENNAN LAI PHUNG LUNG
17 20DKA16F2027 NOR SHAHIMA BINTI BAKHTIAR
18 20DEP16F1033 CHABU ANAK NUANG
19 20DAT15F1017 NICODEMUS JAWAN ANAK RUFUS
20 20DAT15F2021 NUR ATIRAH BINTI MOHD FAUZI
21 20DKM16F1057 RACHEL ASHLEY ANAK JUKIE
22 20DSK16F1026 PRISCILLA BINTI JOSEPH
23 20DSK16F1032 PRISIELLA LEMBA ANAK JAININ
24 20DAT15F1083 PLATTNER ANAK GAMA
25 20DDT16F1059 MARTINA NGEMAN ANAK MOHAMADDIN
26 20DKM16F2005 KELVIN EMBAH ANAK RIPCHIE
27 20DNS16F1082 BRYAN HONEY AING
28 20DAT17F2008 NUR FATINI BINTI HAMID
29 20DEP17F1903 NAZRATUL AIN BINTI MOHIDEEN
30 20DKA16F1047 JUSMAN JASNI
31 20DSK15F2020 SHARON ANAK MATHEW
32 20DKM15F1130 CHIA MEI CHEE
33 20DKM16F1156 MUHAMMAD NUR FIRDAUS BIN OSMAN
34  20DKM16F1035 ALOVANDRIO ANAK MIDUS
35 20DKA17F1090 CATHLYNN ANAK JOSEPH
36 20DKA17F1087 CORINA LUINSKE ANAK AGUP
37 20DKA17F1107 MONICA JOHNY @ JANI
38 20DKM16F1126 GABRIEL ANAK MINGGAT
39 20DKA17F1042 MOHAMMAD DANIAL BIN ABDUL FATA
40 20IPS17F2046 VINCENT SIM CHAW YE
41  20DKM17F1079  FIFIONA HII CHANG CHING
42 20IPS17F2047 MUHAMMAD NUR AQMAR BIN JAMALI
43 20DNS17F1032 JACKSON UGA JARAU
44 20DSK17F2027 THIERRY LIBAU ANAK BEDINDANG
45 20DKA16F1017 MUHAMMAD NAZRI BIN ABDUL TAIB
46 20DKM16F1072 MUHAMAD EKMAL BIN SALLEH
47 20DKM16F1084 JOHNIECAL ANYIE JOHNNY
48 20DEP16F1010 MOHD BADRUL BAZLI BIN ROSLI
49 20DAT16F2026 FLORENCE BULAN LIAN
50 20DPM17F2046 CLAURISSA WAINI
51 20DKM16F1130 HARRY SAGING ANAK DANGGAU
52 20DEP17F1008 BLAZE EMELSEN ANAK GEOFFERY
53 20DKM17F2011  ASHLEY BIN MORIS
54  20IPS17F2030 NICHOLAS EMAL ANAK TOTOK
55  20DKM15F1075 MOHD AMRI BIN ROSLI
56 20DKA16F1050  ELOMI LUCY ANAK PETER
57 20DKM17F2009 MUHAMMAD KHAIRUDDIN BIN SUPIAN
58 20DNS16F1061 AARON TAN YONG SERN
59 20DEP16F1006 MUHAMAD IRFAN HAMIZAN BIN MOHAMED
60 20DDT17F1001 AZRISHAM BIN ISMADI
61 20DKM16F2047 NOR AZMAN BIN NORMAL
62 20DNS16F1006 MOHAMAD HISHAMUDDIN BIN RAMAN @ AMIT
63 20DKA16F2017 TERESA ANAK KEDIT
64 20DKM17F2038 NELSON TIMBU ANAK GENTA
65 20DNS16F1002 DEXTERN BELUN ANAK SAMSON
66 20DEE16F2022 MOHD RAZIN BIN RAZAME
67 20DKM17F1001 GERALD ANAK GILBERT GUCHI
68 20DKM16F1026 EDWARD TEGAP ANAK FRANCIS
69 20DKM16F1082 MICHAEL THOMAS ANAK LAWRENCE RENANG
70 20DAT16F1024 JUSTINA LAURA MARCUS
71 20DEE17F1039 RYAN LUTIK ANAK INAU
72 20DKA17F1106 KENEDY ANAK PHILIP
73  20DPM15F2901 PHILLOMINA DOLLY ANAK LINGGI
74 20DSK16F2006 PATRICIA ANAK LEMBAT
75 20DKA16F1038 COLLIN LEO
76 20DPM16F1801 NUR ARDILLA JASMINE BINTI MOHAMAD HARITH
77 20DKA16F2030 FRENDY HILLARY ANAK SUNTING
78 20DKM15F1902 MARSHALL SULANG ANAK LANGIT
79 20DNS16F1042 SYAZRI AIMY BIN MOHAMAD ISMAIL
80 20DEE17F1025 TU JIA FA
81 20DEE17F1023 CORN WALLIS TELAJAN ANAK UJIH
82 20DKA16F1101 STANLEY ANAK BILLY
83 20DKA17F1010 AFIF HAMIZ BIN HASNAN
84 20DKA17F1009 ASYRAF HAMIM BIN HASNAN